Gabinet w okolicach Legionowa

Gabinet – Stanisławów Drugi

Gabinet mieści się w otulinie lasów nieporęckich, między Legionowem a Nieporętem, w dyskretnym miejscu, w którym możesz zupełnie oderwać się od codziennego życia i swoich kłopotów. Tu nikt cię nie zauważy ani nie rozpozna. Aby trafić do gabinetu, zjeżdżasz z głównej drogi w otoczeniu pięknej mazowieckiej przyrody masz doskonałe warunki by zastanowić się nad sobą.

W filozofii tego miejsca położony jest nacisk na zapewnienie najbardziej optymalnych warunków do realizacji programu terapeutycznego. Prowadzona tu terapia jest ścisłe dostosowana do indywidualnych warunków klienta, to znaczy czas terapii możemy uzgadniać w zależności od aktualnego stopnia kryzysu. Najczęściej wybieraną opcją są standardowe sesje, czyli cotygodniowe godzinne spotkania. Jeżeli jednak jesteś w danej chwili w tak trudnym stanie, że potrzebujesz kilku godzin terapii dziennie, to możesz dostać taką pomoc. Kilkugodzinna sesja jest częstą opcją wybieraną przez skonfliktowane pary W wypracowanej w tym gabinecie formie terapii zasadą jest, że sesja może trwać tak długo, aż para uzyska rozwiązanie. „jedna sesja do rozwiązania konfliktu”. W praktyce można zaobserwować dobre rezultaty takiej interwencji.

Ponieważ decyzja o podjęciu pierwszych kroków w terapii, szczególnie terapii pary, jest trudna, komfortowe warunki , przytulność i pełna zaufania atmosfera mogą być czynnikami wspomagającymi odzyskiwanie zaufania do siebie nawzajem. W oddaleniu od zgiełku i stresu a blisko przyrody możesz przyjrzeć się sobie lub swojemu związkowi i znaleźć satysfakcjonujące rozwiązanie na dalsze życie.
Ten gabinet wybierają klienci , którzy mieszkają w takich miejscowościach jak:
Legionowo, Pułtusk, Serock, Wieliszew, Nowy Dwór Mazowiecki, Nieporęt, Radzymin, Marki, Wołomin, Jabłonna i okolice.
Gabinet czynny od czwartku do soboty, ale w wyjątkowych wypadkach również w pozostałe dni. Godziny spotkań umawiamy telefonicznie, tel 793111222 lub pocztą email diadagabinet@gmail.com