Małgorzata Wudarczyk

Psychoterapeuta

Jestem psychologiem – absolwentką Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego (1986r.) i psychoterapeutką, certyfikowaną przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczo-Behawioralnej (PTTPB).

Główny obszar moich zainteresowań zawodowych to psychoterapia zaburzeń lękowych, czyli nerwic (szczególnie zaburzenie obsesyjno-kompulsyjne, napady lęku panicznego), terapia i profilaktyka depresji oraz praca z osobami z zaburzeniami osobowości (Terapia Schematu).
Z ogromnym zaangażowaniem i przyjemnością podejmuję współpracę z parami, które znalazły się w kryzysie.

mwudarczykW mojej pracy najważniejsza jest dla mnie możliwość bliskiego i twórczego spotkania z drugim człowiekiem, spotkania pełnego ciepła i empatii. Pomagam każdemu kto do mnie trafi, lepiej doświadczyć i poznać siebie samego, zrozumieć istotę swoich problemów i nauczyć się radzić z nimi, odnaleźć nowy sens i motywację do działania i, tym samym, świadomie i w zgodzie ze sobą kierować swoim życiem. Wierzę w wewnętrzne możliwości człowieka, nie tylko w zakresie dochodzenia do zdrowia, ale także do prowadzenia mądrzejszego i bardziej zrównoważonego życia, które może uchronić przed nawrotem zaburzeń.

Ukończyłam szkolenie Vademecum Gestalt, całościowe szkolenie do Certyfikatu Psychoterapeuty Poznawczo-Behawioralnego, zakończone certyfikatem, szkolenia „Terapia Par i Małżeństw prowadzona w paradygmacie poznawczo-behawioralnym”, „Hipnoza w psychoterapii i Medycynie”, „Program psychoterapii dla Dorosłych Dzieci Alkoholików w podejściu psychoterapii integracyjnej”, „Terapia Schematów” oraz wiele innych szkoleń tematycznych.

Prywatnie jestem matką dwóch wspaniałych córek. W wolnych chwilach czytam, pracuję w ogrodzie, spaceruję w lesie, fotografuję. W wakacje odbywam bliższe i dalsze podróże, ciesząc się urodą świata.

Mój telefon: 793 111 222, adres e-mail: diadagabinet@gmail.com

Przyjmuję w Warszawie i Stanisławowie Drugim